Webinář

Jak na měření konverzí v Booking Engine?

úterý 26. 9. 2023 od 14:00 do 14:45

Registrujte se na nový webinář. 

Zaměříme se na téma, které je pro každého z vás nesmírně důležité – měření konverzí na hotelových webových stránkách a v Booking Engine.

Měření konverzí je klíčovým prvkem úspěchu ve vašem businessu, a proto jsme pro vás připravili 45minutový webinář plný cenných informací, tipů a praktických rad, jak měřit data a posoudit, zda na vašem webu a Booking Engine běží vše tak, jak má..

Naše hosty budou specialisté ze společnosti Yesmark, kteří mají dlouholeté zkušenosti v oblasti měření konverzí a online marketingu. Společně s nimi prozkoumáme nejnovější trendy, analytické nástroje a osvědčené postupy, které vám pomohou získat více rezervací a zvýšit návratnost investic do vašeho online marketingu.

Event information

Programem vás provedou Head of Account team Katka Vejdová, náš back-end vývojář Radim Horníček a speciaista digitálního marketigu z agentury Yesmark.

Webinář proběhne formou dialogu. Pobavíme se o tom, proč je pro váš business dobré sledovat konverze, jak nasadit měřící metriky do vašich webových stránek a Booking Engine a co vše vlastně můžete sledovat. Že je to pro vás španělská vesnice? To vůbec nevadí, téma budeme rozebírat od samých základů.  

 

Obsah:

Radim Horníček (Better Hotel):

  1. Booking Engine – Co vše se dá měřit?

  2. Novinky v Booking Engine

     

Roman Lukač (Yesmark):

  1. Proč je to vůbec dobré měřit data?

  2. Jaké nejčastější hodnoty měřit na webu? 

  3. Jaké nejčastější hodnoty měřít na Booking Engine?

  4. Kolik rezervací jde průměrně z mobilu vs. PC?

  5. Jak analýzy vyhodnocovat?

  6. Praktická ukázka, jak nastavit Google Tag Manager a jeho vazby do Google Analytics 

Online webinář je zdarma. Podmínkou pro účast je registrace. Neváhejte, vyplňte krátký registrační formulář a zajistěte si svoje místo co nejdříve. Odkaz vám pošleme v den konání webináře. 

Share event

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Try Better Hotel for 30 days.
Free and without a credit card!

Within 24 hours after sending the form, our sales representative will contact you and arrange a system demonstration date with you.