Case study

Tvorba hotelového webu pro Hotel Kozák

Spolupráce s Hotelem Kozák byla oboustranně úspěšnou záležitostí. Jednou z našich poskytovaných služeb je tvorba hotelových webových stránek, které jsme právě pro tohoto klienta vytvořili na míru. Kombinace našeho know-how ohledně tvorby hotelového webu a zapracování klientových požadavků a profesionálních fotografií dala vzniknout responsivním webovým stránkám, které splňují nejvyšší standardy a zvyšují konverze. Klient byl spokojený s přehledností stránek a nárůstem přímých rezervací přes umístěný Booking Engine. Spolupráce pro nás byla příjemná, a tak jsme připravili případovou studii formou rozhovoru, kde vám představíme tvorbu webových stránek od nás z pohledu klienta.

Services this client uses

Hotel Kozák využívá několik našich poskytovaných služeb. Kromě našeho hotelového systému a Booking Engine využil právě tvorbu hotelového webu na míru.

Vytvořili jsme pro vás webové stránky vašeho hotelu. Jak jste spokojeni s výsledkem?

Děkujeme za příležitost hovořit o našem hotelovém webu. Jsme velmi spokojeni s výsledkem, který jste pro nás dosáhli. Webové stránky vypadají skvěle a splňují všechny naše požadavky.

Proč jste si pro tvorbu svých webových stránek vybrali právě nás?

Přišlo nám to jako praktické řešení, vzhledem k tomu, že už od vás máme hotelový software, se kterým jsme velmi spokojeni. Navíc vás známe a víme, že je s vámi vždy bezproblémová komunikace. Cena webu od vás nám po srovnání s ostatními cenami na trhu také vyšla výhodně, takže to pro nás bylo vcelku jasné. Neradi si práci komplikujeme a pokud máme obchodní partnery ověřené, je lepší jich mít co nejméně.

To nás velmi těší. Mohl byste se s námi podělit o některé konkrétní prvky webu, které se vám líbí a považujete je za úspěšné?

Samozřejmě. Nejvíce oceňuji přehlednost a intuitivnost stránek. Na úvodní stránce máme okamžitě dostupné důležité informace o hotelu, jako je popis jeho dostupnosti, informace o snídaních a dalších službách. Zkrátka vše, na co se hosté nejčastěji ptají. Navigace je snadná a proklik na rezervační formulář je přístupný z jakékoliv stránky. Nejspíše i proto se naše konverze zvýšily – návštěvníci mají vše potřebné na dosah ruky.

To jsou skvělé zprávy. Jaký vliv měl nový web na počet přímých rezervací přes Booking Engine?

Musím říct, že jsme si všimli značného nárůstu přímých rezervací od chvíle, co jsme spustili nové webové stránky. Předtím jsme získávali většinu rezervací přes různé externí rezervační platformy, ale nyní nás lidé můžou nalézt přímo na našem webu a rezervují přímo prostřednictvím vašeho Booking Engine, který designově doplňuje prostřední našich stránek. To nám nejen zvyšuje příjmy, ale také nám umožňuje získat více informací o našich hostech a poskytnout jim lepší služby.

Je něco dalšího, co byste chtěl zmínit ohledně nového webu nebo spolupráce s naší společností?

Chtěla bych vám ještě jednou poděkovat za skvělou práci, kterou jste pro nás odvedli. Náš nový web nám pomohl zvýšit viditelnost na internetu a získat více přímých rezervací. Zmínila bych také responsibilitu webu – stránky vypadají skvěle na mobilních zařízeních, odkud jak víme, chodí v dnešní době většina rezervací.
Jsme přesvědčeni, že jsme se rozhodli správně, když jsme si vybrali Better Hotel jako našeho partnera pro tento projekt. Vaše znalosti a dovednosti nám umožnily vytvořit konverzní webové stránky, které skutečně fungují.

 Olena Zubrovych – provozní Hotelu Kozák

https://hotelkozak.cz/

Try Better Hotel for 30 days.
Free and without a credit card!

Within 24 hours after sending the form, our sales representative will contact you and arrange a system demonstration date with you.