SYSTÉM PŘEDÁVÁNÍ KLÍČŮ A KARET NAPOJENÝ NA BETTER HOTEL

3 minutes reading

4. 4. 2022

Významná úspora na více frontách díky automatizované recepci. Nejen úspora mzdových nákladů na recepci, ale zejména zvýšení produktivity recepčního týmu a příležitost stát se modernějším místem, které dokáže být flexibilní vůči požadavkům dnešního hosta.

To vše a mnohem více nabízí Keyguru klíčový systém, technologie automatizované recepce, která je nově napojena na náš hotelový systém Better Hotel.

První dojem z hotelu či penzionu host získává na recepci. Srdečná pohostinnost je
a vždy bude důležitým prvkem většiny ubytovacích zařízení. Přesto, pandemie koronaviru a častější obavy z fyzického kontaktu, pozdní příjezdy hostů, nebo menší ubytovací zařízení s recepční, která v průběhu své směny plní zároveň úlohu výpomoci v restauraci či wellness, může způsobit, že na recepci není personál vždy 24/7 přítomen. Dovolíte-li však, aby se host ocitl poprvé na recepci, kde ho nikdo
a nic nevítá, ztrácíte jedinou příležitost ovlivnit právě jeho první dojem.

Příjezd 24/7 díky unikátnímu kódu

Samoobslužný box Keyguru je v první řadě sofistikovaným nástrojem, který není vázaný na přítomnost recepčního. Dokáže se rychle a bezkontaktně postarat
o hosta a umožnit mu vstup do ubytovacího zařízení v kteroukoliv denní i noční dobu. Princip je velmi jednoduchý a ovládání personálem i hostem intuitivní – recepce do Keyguru schránky umístí klíč a hostovi centrálně odešle SMS a e-mail s unikátním kódem pro otevření schránky. Prakticky řečeno – každý, kdo umí ovládat bankomat, umí ovládat i samoobslužný box Keyguru. Takže každý.


Podívejte se na krátký videomanuál jak jednoduché je ovládání Keyguru boxu:

První dojem můžete udělat ještě před samotným příjezdem. Není nic jednoduššího, než celý proces dotáhnout k maximální spokojenosti hosta a pár dnů před příjezdem mu centrálně z Better Hotelu odeslat formulář pro online check-in
a platbu, ke kterému připojíte pár milých slov na uvítanou s bližšími informacemi k pobytu. V průběhu pobytu tak recepce získává mnohem více časoprostoru pro skutečnou péči o hosty a jejich potřeby.

Posílení bezpečnosti při vstupu do hotelu​

Máte na vstupních dveřích klasický zámek? Ani to není překážka. Vyřešit vstup do hotelu v nočních hodinách vám pomůže instalace elektromechanického zámku
a
Gatekeeper – automatický vrátný pro odemknutí dveří. Jedná se o jednoduchou úpravu, která neovlivní váš celkový rozpočet na modernizaci hotelových služeb.

Kde automatizovaná recepce pomáhá?

Řada hotelů a penzionů v ČR se rozhodla být o krok napřed a už propadla kouzlu automatizované recepce s Keyguru. Přečtěte si zkušenosti hoteliérů, kteří Keyguru využívají naplno:

Hotel Týnec

Nemusíme mít noční recepci a zároveň jsme získali velkou flexibilitu. Host se může ubytovat kdykoliv a díky tomu, že je box napojený na Better Hotel včetně platební brány, se s námi vůbec nemusí potkat. Pro případ, že bude opět nějaká pandemická krize, nabízíme hostům bezpečný kontakt. Zásadní pro nás je, že nemusíme mít personál na recepci 24 hodin denně.

Václav Pošmurný, ředitel hotelu

Charles Bridge Hostel & Apartments

Chtěli jsme vyřešit noční recepci, noční příjezdy hostů. Na Keyguru bylo skvělé, že instalace proběhla rychle a snadno. Nemuselo se nikde nic kopat, přišel technik a za 2 hodiny bylo hotovo. Oceňujeme propojení s Better Hotel, do systému jsme nemuseli vůbec zasahovat. Když máme přiřazené přihrádky k pokoji, uklízečka dá klíče do schránky a nemusí se o nic starat. 

Ať už je vaším cílem optimální využití personálních zdrojů s důrazem na co největší péči o hosta nebo jen snaha urychlit příjezdy hostů i v nočních hodinách, Keyguru může být tou správnou volbou.

Pouze pro klienty Better Hotelu jsme si ve spolupráci s Keyguru připravili 50% slevu na instalaci i jednorázovou licenci. Navíc můžete v prvních dvou letech využít
tzv. platební prázdniny a pozastavit tak platby za samoobslužnou recepci až na půl roku.

Neváhejte se na nás obrátit pro bližší informace, rádi s vámi vše podrobně projdeme.

Sdílet článek

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Související články

Move your business to an entire new level.

Submit your inquiry and order a trial version of the system for 30 days for free! 

Try Better Hotel for 30 days.
Free and without a credit card!

Within 24 hours after sending the form, our sales representative will contact you and arrange a system demonstration date with you.