Better Hotel a Sitour: Vylepšete svou nabídku o Kartu hosta a ulehčete si práci

5 minut čtení

8. 6. 2023

Představujeme vám naší integrovanou spolupráci se společností Sitour. Jedná se o platformu působící především ve východních Krkonoších, která vás propojí s destinačními agenturami a ulehčí vám práci s odvodem městských poplatků. Navíc svým hostům nabídnete přidanou hodnotu v podobě Karty hosta, která je plná slev a spoluprací s atrakcemi v okolí.

 

Vlastníte či provozujete ubytovací zařízení v Krkonoších? Pak pro vás máme tip!

Představujeme vám jednoho z našich partnerů, který vám přinese přidanou hodnotu pro vaše ubytování.

 

Čím se zabývá společnost Sitour?

Společnost Sitour nabízí širokou škálu služeb. Jednou z užitečných funkcí je propojení s destinačními agenturami, které nyní funguje zejména ve východních Krkonoších (pole působnosti služeb Sitour se však stále rozšiřuje). Tato integrace vás propojí také s obcemi a ulehčí vám tak práci s odvodem městských poplatků. Navíc svým hostům nabídnete přidanou hodnotu v podobě Karty hosta, která je plná slev a spoluprací s atrakcemi ve vašem okolí. Stačí informaci o poskytování Karty hosta nasdílet na váš web a sociální sítě a přidáte si tak další důvod, proč se hosté ubytují právě u vás.

 

Automatizace hlášení a místních poplatků

Díky propojení s platformou Sitour mohou ubytovací zařízení snadno řešit místní poplatky a automatizovat hlášení hostů obci. Ta vám pak vystaví přehlednou fakturu se všemi městskými poplatky. Vše je transparentní a nemusíte nic počítat nebo vykazovat sami.
A jak to funguje? Po vytvoření rezervace v systému Sitour se tato informace automaticky sdílí s obcí. Vaši hosté samozřejmě nebudou vědět, že jsou jejich údaje sdíleny prostřednictvím společnosti Sitour. Tím se vám výrazně ulehčí administrativní zátěž a zajistí se také dodržování místních předpisů.

 

Výhody pro hosty – Karta hosta

Jednou z největších výhod, kterou Sitour poskytuje hostům, je tzv. „Karta hosta“. Tu hosté dostanou při ubytování u vás. Karta hosta nabízí velké množství slev (až 40%) a doporučení na aktivity a atrakce v okolí. Slevy platí pouze pro hosty, kteří platí městské poplatky (nezahrnuje tedy děti a seniory). Zkušenosti hoteliérů ukazují, že jí využívá cca 60 % hostů.

Prohlédněte si, jak Karta hosta vypadá – například tady.

 

Jak na to?

Propojení systému Better Hotel a Sitour vám zaručí posílání dat o rezervacích do jejich portálu, takže se zautomatizuje proces odvádění informací o hostech obci.

Pro propojení je potřeba kontaktovat společnost Sitour, která vám poskytne tři potřebné identifikační údaje. Poté stačí zavolat na naši zákaznickou linku Better Hotel a my za vás integraci vyřešíme.

Rychlé, efektivní a bezplatné. 

 

Kontaktní údaje Sitour: 

Tel.: +420 257 219 900
E-mail: info@sitour.cz
Web: sitour.cz

 

 

 

Sdílet článek

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Související články

Move your business to an entire new level.

Submit your inquiry and order a trial version of the system for 30 days for free! 

Try Better Hotel for 30 days.
Free and without a credit card!

Within 24 hours after sending the form, our sales representative will contact you and arrange a system demonstration date with you.