Buďte vidět na Google díky službě Better Be Visible!

4 minuty čtení

9. 8. 2023

Zuzka Domínová

Nová služba Better Be Visible umožní vašemu podnikání větší viditelnost během hostovy cesty k rezervaci. Při vyhledávání ubytování na Google v modulu Google Hotel zajistíme, že vaše webová stránka s možností přímé rezervace bude vždy na předních příčkách. To znamená, že potenciální klienti ji uvidí mezi prvními možnostmi.

Zvyšte svoji viditelnost a zisky díky Better Be Visible od Better Hotel

V konkurenčním světě hotelového průmyslu je jedním z klíčových faktorů úspěchu schopnost zaujmout a oslovit správného klienta ve správný čas. S tímto cílem představujeme službu, která vám může pomoci právě s tímto úkolem – Better Be Visible od společnosti Better Hotel.

Pokud vlastníte nebo provozujete hotel nebo jiné ubytovací zařízení, jistě víte, jak důležité je být viditelný na internetu. Dnešní cestovatelé jsou zvyklí hledat ubytování online a využívají k tomu především vyhledávače, jako je Google. Právě zde přichází do hry Better Be Visible.

Co je Better Be Visible?

Better Be Visible je revoluční služba, kterou nabízí společnost Better Hotel, a která vám umožní získat nejen větší viditelnost na vyhledávači Google, ale také vám zajistí významný nárůst přímých rezervací. Jak to funguje? Jde to takto:

Naši odborníci se postarají o to, aby vaše webové stránky byly vždy na vrchních příčkách v modulu Google Hotel, když cestovatelé vyhledávají ubytování ve vaší lokalitě. To znamená, že váš hotel bude první, co klienti uvidí, když budou hledat ubytování, které nabízíte. Vaše webová stránka s možností přímé rezervace se stane neodolatelně lákavou volbou.

Proč je Better Be Visible pro vás důležitý?

Máme řešení, které vám může pomoci překonat nevýhodu vůči konkurenci, kterou vytváří velké rezervační portály, jako je Booking.com, Agoda a další. Tyto portály často utrácejí velké sumy za reklamu, což je umisťuje na přední místa ve vyhledávání Google. To znamená, že vaše webové stránky se mohou ztratit na druhé stránce výsledků a ztrácíte tak cennou viditelnost.

S Better Be Visible tuto nerovnost vyrovnáváme. Zajistíme, že vaše stránky budou vždy na vrchních příčkách, a tím budete mít přímý přístup ke klientům hledajícím ubytování. To vám umožní oslovit cestovatele ještě dříve, než se dostanou k těm velkým hráčům na trhu.

Jak vám Better Be Visible může pomoci?

  1. Větší viditelnost: Vaše ubytovací zařízení bude vždy na dosah ruky pro ty, kdo hledají ubytování ve vaší lokalitě.
  2. Zvýšení přímých rezervací: Díky tomu, že budete na prvních příčkách, získáte větší množství přímých rezervací, což vede k vyšším ziskům.
  3. Snížení závislosti na externích portálech: Můžete omezit placení vysokých poplatků třetím stranám za zprostředkování rezervací.
  4. Posílení vaší značky: S pravidelnou viditelností na Google si budete budovat silnější a výraznější značku.

Za kolik?

A přejdeme k poslední otázce, která vás jistě zajímá všechny.

„Kolik mě to bude stát?“

Odpověď je prostá: V zásadě nic. Při využívání služby Better Be Visible zaplatíte jen +5% ke stávající provizi z Booking Engine, a to pouze u rezervací provedených skrze Google Hotel. 

Za prokliky neplatíte nic, za implementaci neplatíte nic.

Závěr

Pokud hledáte způsob, jak zvýšit viditelnost vašeho ubytovacího zařízení a zároveň zvýšit počet přímých rezervací, Better Be Visible od Better Hotel je pro vás tou správnou volbou. Dejte svému podnikání náskok ve srovnání s konkurencí a získejte větší zisky díky naší inovativní službě.

Nečekejte a zkontaktujte nás. Vše nastavíme v nejbližším termínu. Váš úspěch je naší prioritou.

 

Sdílet článek

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Související články

Move your business to an entire new level.

Submit your inquiry and order a trial version of the system for 30 days for free! 

Try Better Hotel for 30 days.
Free and without a credit card!

Within 24 hours after sending the form, our sales representative will contact you and arrange a system demonstration date with you.