Better Hotel ... a máte čas na své hosty.

Statistický modul s podrobnými reporty

Základem každého rozhodnutí je dostatek informací. Ty Vám poskytne přehledný statistický modul v Better Hotelu. Veškerá data, která jsou v systému uložena, zpracováváme do přehledů a analýz, které máte kdykoliv k dispozici. Získáte tak dosud netušený vhled do fungování Vašeho ubytovacího zařízení.


Všechny údaje o příjmech přehledně a srozumitelně

Pomocí statistického modulu můžete sledovat všechny výkonnostní ukazatele a ekonomický výhled Vašeho provozu na další období. Pomocí přehledných grafů uvidíte na první pohled dny, kdy si vedete dobře a dny, kdy bude třeba ještě přidat.

Stručné i detailní výkonostní reporty

Srovnání výkonů s předchozím obdobím

Atraktivní grafické zobrazení dat

S námi můžete sledovat vše, co stojí za Vaši pozornost

Statistiky se nemusí týkat jen financí. Better Hotel sleduje všechna relevantní data vztažená k ubytovacímu zařízení. Sledovat tak můžete statistiky obsazenosti, vývoj poptávky, ale i například využití pobytových balíčků nebo zjistit, odkud k Vám hosté jezdí nejvíce.

Statistiky a vývoj ukazatelů výkonu ubytovacích kapacit

Výkony dle agentur, dle zdrojů, dle typu pokoje

Segmentace hostů v rámci statistik

Profesionální revenue analýzy

Pro náročnější uživatele je statistický modul Better Hotelu vybaven profesionálními revenue analýzami jako je SPIT, PACE nebo On the Book. Tyto analýzy patří do výbavy každého profesionálního revenue manažera, který na denní bázi vyhodnocuje pohyb jednotlivých ukazateleů. Díky Better Hotelu je máte kdykoliv k dispozici také. Rozhodování o cenách nikdy nebylo snadnější.

Interaktivní dynamické heatmapy

Porovnávání ukazateleů mezi jednotlivými typy ubytování

Analýzy přehledně a v kontextu s ostatními daty

Přizpůsobte si statistické reporty podle Vašich potřeb

Všechny statistické reporty si můžete přizpůsobit pomocí filtrů. Můžete tak sledovat statistiky a výkony vybrané agentury za poslední dva měsíce nebo vývoj cen za určitý typ pokojů v minulém roce. Tyto filtry si navíc můžete uložit do Vašeho účtu pro opětovné rychlé použití. Samozřejmostí je export dat do tabulkových formátů. 

Snadné fitlrování dat

Možnost uložení neomezeného počtu vlastních reportů

Exporty reportů

Často kladené otázky

Inštaláciu máte u nás zadarmo. Ihneď po podpísaní zmluvy obdržíte prihlasovacie údaje k Vášmu účtu a môžete ihneď začať systém používať.

Systém u Vás spustíme ihneď, prvotné nastavenie zvládne systém sám po vyplnení úvodného formulára. Donastavenie potom bežne netrvá dlhšie ako niekoľko hodín.

S prístupom kedykoľvek a odkiaľkoľvek môže v systéme pracovať neobmedzený počet užívateľov a dáta sa automaticky ukladajú do pracovných plôch všetkých.

Naši experti na zákazníckej linke ochotne odpovie na všetky Vaše otázky, zároveň Vám budú v systéme v Centre pomoci k dispozícii podrobné návody.

"Recepčný systém Better Hotel patrí medzi jedny z najspoľahlivejších a najviac intuitívnych systémov, ktoré sme kedy užívali. Zaučenie nových kolegov nemôže byť ľahšie!"

Iva Civínová
Guesthouse Harmonie Žlutice

Máme systém na mieru pre každého

Či ste malý penzión alebo sieť niekoľkých hotelov, naše riešenie sa Vám dokážu prispôsobiť. Inšpirujte sa, ako môžu systémy od Mevrisu pomôcť práve Vášmu zariadení!

Vyskúšajte si Better Hotel na 30 dní.
Zadarmo a bez kreditnej karty!

Do 24 hodín po odoslaní formulára sa Vám ozve náš obchodný zástupca a dohodne si s Vami termín ukážky systému.