Better Hotel ... a máte čas na své hosty.

Skladový systém

Better Hotel nabízí systém pro skladové hospodářství ve Vašem hotelu, který disponuje propojením jak na hotelové účty a drobný prodej, tak na hotelovou restauraci. 


Skladové hospodářství napojené přímo na Váš hotelový systém

Ve skladovém systému, který je integrovanou součástí hotelového systému Better Hotel, můžete vytvořit strukturu skladů, položky zboží a jejich kategorizaci přesně dle potřeb Vašeho hotelového a restauračního provozu. V rámci každé položky zboží pak evidujete nákladové ceny a dodavatele, u kterých dané zboží objednáváte.

Sklady pro každé pracoviště zvlášť

Vlastní kategorizace zboží napojená na reporting

Přímá vazba položek zboží na receptury jídel a nápojů v ceníkových položkách

Sledujte každou objednávku, příjem i výdej

Každou položku zboží máte plně pod kontrolou díky možnosti sledování stavu zásob na Vašich skladech. Veškeré pohyby (automatické i manuální) jsou zaznamenány do seznamu pohybů, které můžete kdykoliv zobrazit a ověřit.

Automaticky generované objednávky zboží

Snadný příjem pomocí elektronických dodacích listů

Automatické odečítání zásob dle prodeje včetně receptur

Inventury za pomocí nejnovějších technologií

Inventury dle kategorií, dle skladů či všechno najednou s námi vyřešíte automaticky pomocí čtečky čárových kódů napojené přímo do systému. Vy zadáváte pouze konkrétní počty zásob, které se ihned dotahují do systému.

Možnost filtrovat zboží dle skladu či dle kategorie

Chytré nástroje pro kontrolu stavu zásob při inventuře

Napojení čtečka čárových kódů pro urychlení inventury

Statistiky pro lepší kontrolu a určení nákladovosti

Díky integraci skladového a hotelového systému v jednom u nás máte k dispozici unikátní kombinaci dat zpracovaných do přehledných reportů, které máte dostupné kdykoliv a odkudkoliv. 

Nástroje pro určení nákladovosti snídaní

Sestavy pro sledování nákladů dle dodavatele

Detailní přehled všech pohybů včetně nákladových cen

Často kladené otázky

Inštaláciu máte u nás zadarmo. Ihneď po podpísaní zmluvy obdržíte prihlasovacie údaje k Vášmu účtu a môžete ihneď začať systém používať.

Systém u Vás spustíme ihneď, prvotné nastavenie zvládne systém sám po vyplnení úvodného formulára. Donastavenie potom bežne netrvá dlhšie ako niekoľko hodín.

S prístupom kedykoľvek a odkiaľkoľvek môže v systéme pracovať neobmedzený počet užívateľov a dáta sa automaticky ukladajú do pracovných plôch všetkých.

Naši experti na zákazníckej linke ochotne odpovie na všetky Vaše otázky, zároveň Vám budú v systéme v Centre pomoci k dispozícii podrobné návody.

"Recepčný systém Better Hotel patrí medzi jedny z najspoľahlivejších a najviac intuitívnych systémov, ktoré sme kedy užívali. Zaučenie nových kolegov nemôže byť ľahšie!"

Iva Civínová
Guesthouse Harmonie Žlutice

Máme systém na mieru pre každého

Či ste malý penzión alebo sieť niekoľkých hotelov, naše riešenie sa Vám dokážu prispôsobiť. Inšpirujte sa, ako môžu systémy od Mevrisu pomôcť práve Vášmu zariadení!

Vyskúšajte si Better Hotel na 30 dní.
Zadarmo a bez kreditnej karty!

Do 24 hodín po odoslaní formulára sa Vám ozve náš obchodný zástupca a dohodne si s Vami termín ukážky systému.