Better Hotel ... a máte čas na své hosty.

Automatizovaný emailing a SMS

Integrovaný emailing a SMS modul s automatizacemi za Vás zvládnou naplánovat a zpracovat až 70 % veškeré komunikace s hosty, kterou tvoří předpříjezdové, provozní a marketingová sdělení. Využijte pokročilé funkce systému a ušetříte hodiny času.

Zasílejte hostům výzvu k online check-in automaticky

Díky automatickému zasílání emailů a SMS už se nebudete muset starat o manuální potvrzování rezervací či zasílání předpříjezdové komunikace.

Plnohodnotný emailový klient a SMS modul jako součást systému

Pokročilé formátování emailů s možností úpravy kódu

Vazba emailů a SMS na rezervace a workflow hotelu

Kontaktujte hosty s předstihem automaticky a osobitě

Každý host je unikátní a zaslouží si osobní přístup a přivítání. Díky provozním a předpříjezdovým kampaním si nastavíte kompletní sadu šablon pro automatický emailing od potvrzení rezervace až po praktické informace několik dní před příjezdem. Například hostům týden před příjezdem odešlete personalizovaný uvítací email s informacemi o pobytu a výzvou pro online check-in.

Automatické potvrzení rezervace, zaslání zálohového listu a další provozní komunikace u rezervace

Proměnné hodnoty pro personalizaci emailové a SMS šablony

Automaticky generované tisky a možnost využití vlastní přílohy emailu

Automatický emailový marketing = efektivní upselling

Pomocí emailů a SMS můžete svým hostům nabídnout škálu dalších služeb, které jim zpestří jejich pobyt a Vám přinesou vyšší příjem na rezervaci. Tyto emaily můžete připravit a naplánovat k odeslání v ten pravý čas před příjezdem.

Vlastní návrh designu emailové kampaně

Odesílání a správa slevový kuponů přímo ze systému

Sledování výkonů aktivních kampaní

Segmentace hostů a přesné zacílení jako základ úspěchu

Posílejte hostům jen takové emaily, které dávají smysl a jen tehdy, kdy to opravdu stojí za to. Díky rozsáhlé databázi, kterou máte systém v systému o Vašich hostech k dispozici, máte jedinečnou možnost Vaše emaily dokonale zacílit. Připravte kampaně na míru Vašim hostům a buďte první, kdo jim popřeje k narozeninám.

Nástroje pro segmentaci kontaktů hostů a firem

Zacílení dle segmentu, pohlaví, věku či útraty

Personalizované oslovení v kampani

Často kladené otázky

Inštaláciu máte u nás zadarmo. Ihneď po podpísaní zmluvy obdržíte prihlasovacie údaje k Vášmu účtu a môžete ihneď začať systém používať.

Systém u Vás spustíme ihneď, prvotné nastavenie zvládne systém sám po vyplnení úvodného formulára. Donastavenie potom bežne netrvá dlhšie ako niekoľko hodín.

S prístupom kedykoľvek a odkiaľkoľvek môže v systéme pracovať neobmedzený počet užívateľov a dáta sa automaticky ukladajú do pracovných plôch všetkých.

Naši experti na zákazníckej linke ochotne odpovie na všetky Vaše otázky, zároveň Vám budú v systéme v Centre pomoci k dispozícii podrobné návody.

"Recepčný systém Better Hotel patrí medzi jedny z najspoľahlivejších a najviac intuitívnych systémov, ktoré sme kedy užívali. Zaučenie nových kolegov nemôže byť ľahšie!"

Iva Civínová
Guesthouse Harmonie Žlutice

Máme systém na mieru pre každého

Či ste malý penzión alebo sieť niekoľkých hotelov, naše riešenie sa Vám dokážu prispôsobiť. Inšpirujte sa, ako môžu systémy od Mevrisu pomôcť práve Vášmu zariadení!

Vyskúšajte si Better Hotel na 30 dní.
Zadarmo a bez kreditnej karty!

Do 24 hodín po odoslaní formulára sa Vám ozve náš obchodný zástupca a dohodne si s Vami termín ukážky systému.