Better Hotel ... a máte čas na své hosty.

Finanční a pokladní modul

Díky finančnímu modulu v Better Hotelu máte vše potřebné pro spravování financí svého ubytování. Vystavovujte a evidujte doklady, veďte více pokladen v různých měnách a směňujte peníze dle aktuálního kurzu. Samozřejmostí je napojení na systém evidence elektronických tržeb.

Doklady vystavíte za ubytování i za drobný prodej

S finančním modulem vystavíte doklady za ubytovací služby i za drobný pokladní prodej. Na odlišná pracoviště můžete mít různé číselné řady dokladů. Systém všechny doklady archivuje a budou tak vždy k dispozici pro zpětnou kontrolu. Z prostředí systému můžete doklady jednoduše stáhnout, vytisknout nebo odeslat hostovi na email.

Číselné řady pro různé druhy dokladů

Tisk dokladu, export do PDF i odeslání na email

Neomezená archivace všech vystavených dokladů

Vedení a uzávěrky vícero pokladen v různých měnách

S Better Hotelem můžete mít neomezený počet pokladen v libovolných měnách. Finanční modul je rovněž vybaven směnárnou pro jednoduchou směnu valut. Pro lepší kontrolu se každá změna stavu pokladny eviduje.

Neomezený počet pokladen

Sledování pohybu na pokladnách

Směnárna s aktuálními kurzy

Automatické stahování plateb a ověřování karet

S napojením na platební bránu Braintree můžete v systému Better Hotel využít automatizované zpracování Vašich transakcí na kartách hostů – ověření platební karty, předautorizace, stržení zálohy či finální platby, to vše zvládnete na jedno kliknutí. Už žádné zadávání karet na fyzický terminál.

Rychlé ověřování karet

Automatizace předautorizací

Stahování záloh a finálních plateb automaticky

Elektronická evidence tržeb jako samozřejmost

Nemusíte si pro EET pořizovat žádné extra řešení. Vše zvládne Better Hotel sám. My vás navíc připojíme zdarma. Každý doklad za Vás bude systém odesílat stejně, jako kdybyste měli EET pokladnu.

Kompletní řešení pro EET

Bez pořizování drahého hardware

Asistence při napojení a servis zdarma

Často kladené otázky

Inštaláciu máte u nás zadarmo. Ihneď po podpísaní zmluvy obdržíte prihlasovacie údaje k Vášmu účtu a môžete ihneď začať systém používať.

Systém u Vás spustíme ihneď, prvotné nastavenie zvládne systém sám po vyplnení úvodného formulára. Donastavenie potom bežne netrvá dlhšie ako niekoľko hodín.

S prístupom kedykoľvek a odkiaľkoľvek môže v systéme pracovať neobmedzený počet užívateľov a dáta sa automaticky ukladajú do pracovných plôch všetkých.

Naši experti na zákazníckej linke ochotne odpovie na všetky Vaše otázky, zároveň Vám budú v systéme v Centre pomoci k dispozícii podrobné návody.

"Recepčný systém Better Hotel patrí medzi jedny z najspoľahlivejších a najviac intuitívnych systémov, ktoré sme kedy užívali. Zaučenie nových kolegov nemôže byť ľahšie!"

Iva Civínová
Guesthouse Harmonie Žlutice

Máme systém na mieru pre každého

Či ste malý penzión alebo sieť niekoľkých hotelov, naše riešenie sa Vám dokážu prispôsobiť. Inšpirujte sa, ako môžu systémy od Mevrisu pomôcť práve Vášmu zariadení!

Vyskúšajte si Better Hotel na 30 dní.
Zadarmo a bez kreditnej karty!

Do 24 hodín po odoslaní formulára sa Vám ozve náš obchodný zástupca a dohodne si s Vami termín ukážky systému.