Better Hotel ... a máte čas na své hosty.

Revenue Manager

Optimálně nastavené ceny jsou základ. S naším integrovaným revenue management systémem můžete nastavit všechny parametry prodeje Vašeho ubytování za pomoci prvotřídních revenue analýz. Vyzkoušejte dosud nevídaný stupeň kontroly.

Přehledné a intuitivní prostředí pro cenotvorbu

S Revenue Managerem můžete nastavit kompletní sadu parametrů pro Vaši strategii prodeje. Ty se následně synchronizují na všechny prodejní kanály. Uživatelské rozhraní si můžete navíc přizpůsobit, takže vždy uvidíte pouze ty údaje, které v danou chvíli potřebujete.

Vlastní přizpůsobiltené pracovní plochy

Synchronizace dat na všechny kanály prodeje

Chytrá upozornění na chybně nastavené parametry

Tvořte ceny s pokročilými statistickými reporty

Detailní statistiky prodeje – obsazenost, poptávka nebo RevPAR – tato data Vám systém předkládá ve srozumitelných vizuálních analýzách. Díky nim se rozhodujete na základě podložených dat a Vaše ceny mají optimální hladinu.

Detailní prodejní statistiky a analýzy

Předpovědi a srovnání s minulými obdobími

Vizuální zobrazení vývoje statistik

Neomezený počet ceníků a cenových hladin

Prodáváte za různé ceny na recepci, na webu i na portálech? Máte speciální ceny pro firemní zákazníky či agentury? S Better Hotelem to nebude problém – v systému přehledně vedete neomezené množství ceníků, které můžete snadno provázat například procentuální závislostí a upravovat všechny propojené cenové hladiny z jednoho místa.

Neomezený počet závislých i nezávislých ceníků

Šablony a sezóny pro rychlé nastavení a úpravu cenových hladin

VIP ceníky pro hosty napojitelné přímo na konkrétní kontakty

Dynamické nastavování cen

Jistě znáte detailní nastavování cen, které dokáže být velmi zdlouhavé a pracné. Revenue manager nabízí nástroje pro dynamickou úpravu cen. Ceny můžete upravovat procentuálně nebo navázat cenu jednoho typu pokoje na jiný. Pokud se tedy změní cena u jednoho, automaticky se cena dopočítá i u druhého.

Procentuální výpočet cen

Vytváření vztahu mezi cenami různých typů pokojů

Možnost hromadného nastavení cen

Často kladené otázky

Inštaláciu máte u nás zadarmo. Ihneď po podpísaní zmluvy obdržíte prihlasovacie údaje k Vášmu účtu a môžete ihneď začať systém používať.

Systém u Vás spustíme ihneď, prvotné nastavenie zvládne systém sám po vyplnení úvodného formulára. Donastavenie potom bežne netrvá dlhšie ako niekoľko hodín.

S prístupom kedykoľvek a odkiaľkoľvek môže v systéme pracovať neobmedzený počet užívateľov a dáta sa automaticky ukladajú do pracovných plôch všetkých.

Naši experti na zákazníckej linke ochotne odpovie na všetky Vaše otázky, zároveň Vám budú v systéme v Centre pomoci k dispozícii podrobné návody.

"Recepčný systém Better Hotel patrí medzi jedny z najspoľahlivejších a najviac intuitívnych systémov, ktoré sme kedy užívali. Zaučenie nových kolegov nemôže byť ľahšie!"

Iva Civínová
Guesthouse Harmonie Žlutice

Máme systém na mieru pre každého

Či ste malý penzión alebo sieť niekoľkých hotelov, naše riešenie sa Vám dokážu prispôsobiť. Inšpirujte sa, ako môžu systémy od Mevrisu pomôcť práve Vášmu zariadení!

Vyskúšajte si Better Hotel na 30 dní.
Zadarmo a bez kreditnej karty!

Do 24 hodín po odoslaní formulára sa Vám ozve náš obchodný zástupca a dohodne si s Vami termín ukážky systému.