Nová aplikace Housekeeping je tu!

6 minut čtení

18. 12. 2023

Zuzka Domínová

V hotelovém businessu, kde je každá vteřina důležitá, přichází HOUSEKEEPING - aplikace, která nejen zjednodušuje úklid vašeho ubytovacího zařízení, ale přináší do vašeho hotelu novou éru efektivity a kontroly. Díky řadě užitečných funkcí, které jsme vyvinuli ve spolupráci s našim klienty na míru jejich potřebám, budete mít dokonalý přehled o stavu vašeho ubytování nejen vy, ale také všichni pracovníci úklidu a ostatní zaměstnanci. Každý podle potřeb své funkce.

Kontrola nad stavem pokojů

S HOUSEKEEPING aplikací můžete snadno nastavit libovolné stavy pokojů a nově také definovat uživatelská oprávnění. Auditové karty jsou ukládány přímo do systému Better Hotel, což vám umožňuje důkladné sledování a vyhodnocování stavu každého pokoje.

Intuitivní dashboard pro přehlednou správu

V rámci aplikace naleznete intuitivní dashboard s notifikacemi, dnešní agendou, přehledem nevyřešených problémů a aktuálním stavem pokojů. Filtry na dashboardu vám umožňují snadno přizpůsobit zobrazení podle vašich potřeb.

Informovaní a připravení pracovníci úklidu

Každý pracovník úklidu může nyní vidět své úkoly přímo v kalendáři a dostávat notifikace o důležitých událostech. Díky chytrým notifikacím budou pracovníci informováni o last-minute rezervacích, problémech během úklidu nebo změnách v rezervacích, a to vše s možností přizpůsobení nastavení notifikací.

Pokročilá nastavení pro dokonalou organizaci

Aplikace nabízí pokročilá nastavení, včetně možnosti automatického plánování úkolů a používání itinerářů jako kontrolních seznamů pro pracovníky úklidu. S novými seznamy a možností vytváření vlastních itinerářů pro různé typy pokojů můžete lépe řídit specifické potřeby různých částí vašeho hotelu. 

Stav minibaru rovnou do účtu pokoje

Velkou výhodou Housekeeping aplikace je také možnost zapisovat stav minibaru. Nejen, že se stav potom propíše na účet rezervace, ale také se odečtou položky ze skladu v systému Better Hotel.

Tuto funkci ocení zejména velká i střední ubytovací zařízení, kterým výrazně zautomatizuje procesy.

Efektivní provozní procesy

S nastavením defaultních stavů po check-inu, check-outu a možností automatických změn stavů můžete optimalizovat provozní procesy a zlepšit plynulost vašeho hotelu.

Výhody, které zjednodušují váš hotelový provoz

Plánování se stává jednoduchým úkolem díky možnosti vytvářet úkoly přímo v rezervacích. Všechno, co potřebujete pro efektivní správu úklidových služeb, najdete v HOUSEKEEPING.

Stažení aplikace a začátek revoluce ve vašem hotelu

A teď ta nejdůležitější informace – HOUSEKEEPING je k dispozici ke stažení na AppStore a Google Play. Stačí několik kliknutí a zjistíte, jak může tato aplikace zlepšit provoz vašeho hotelu a posunout ho na další úroveň efektivity.

Připravte se na budoucnost hotelového managementu s HOUSEKEEPING od Better Hotel. Stažení aplikace je prvním krokem k efektivnějšímu a bezproblémovějšímu hotelovému provozu. Získejte kontrolu, získejte efektivitu, získejte HOUSEKEEPING.

Sdílet článek

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Související články

Posuňte Vaše podnikanie na novú úroveň.

Odošlite dopyt a objednajte si skúšobnú verziu systému na 30 dní zadarmo! 

Vyskúšajte si Better Hotel na 30 dní.
Zadarmo a bez kreditnej karty!

Do 24 hodín po odoslaní formulára sa Vám ozve náš obchodný zástupca a dohodne si s Vami termín ukážky systému.